KARGO

 
Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, Aras Kargo ve MNG Kargo  ile Türkiye'nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir.

Derinmor.com 'dan yapılan alışverişlerde, 75 TL altında kalan siparişlerde, kargo ücreti müşteriye aittir.
Toplam ürün tutarı 75TL altında kalan siparişlerden 7.90 TL kargo ücreti alınmaktadır.

Alışveriş işlemi bitmeden, ödeme bilgileri sayfasında siparişinize ait kargo ücreti gösterilmektedir.

* Satın aldığınız ürünler bir teyit e-mail'i ile tarafınıza bildirilecektir. 

* Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

TESLİMAT

 

Siparişim ne zaman kargoya teslim edilir?

 

Derinmor.com siparişiniz 1-3 işgünü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Derinmor.com siparişlerinin %80'i sipariş tarihinin bir ertesi günü kargoya teslim edilmektedir. Tedarik süresi 3 günü aşan siparişlerde Müşteri Hizmetlerimiz telefon veya emaille tarafınıza bilgi vermektedir. 

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

 

Paketinizin durumunu HESABIM bölümündeki "Siparişlerim" alanından ilgili kargo takip numarasıyla takip edebilirsiniz. Siparişler kargoya verildikleri tarihten itibaren genellikle 1 gün sonra gönderilen adrese teslim edilir.  Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.



Siparişinizin adresini mi değiştirmek istiyorsunuz?

 

Siparişiniz "Hazırlanıyor" konumunda iken adres değişikliği yapabilirsiniz. Adres değişikliği yapmak için 0216 418 9512 Müşteri Hizmetlerimizi arayabilir, [email protected] adresine email gönderebilirsiniz. Kargoya teslim edilen siparişlerde maalesef adres değişikliği yapılamamaktadır.

 

Siparişimi teslim almak için evde bulunamazsam?

 

Teslimat adresinizde bulunmamanız durumunda kargo yetkilisi adresinize, gönderi bilgilerinizin yer aldığı bir ihbar yazısı bırakır. Kargo takibini bu ihbar notu üzerinde belirtilmiş olan Kargo şubesi ile iletişim kurarak yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz derinmor.com’a iade edilir.

 

Bulunduğum yerde kargo acentesi mevcut değil?

 

Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır.

 

 

 


 

* Derinmor.com'dan yapılan tüm gönderilerde adrese ve ilgili şahsa teslimat yapılır. Kargo şubesinden teslim alınmak istenen siparişler kabul edilmemektedir.

* Çok nadir olarak sipariş vermiş olduğunuz ürünlerde yanlış stok sayımı, ayıplı ürün durumu gibi nedenlerden ötürü seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin temin edilememesi durumunda  Müşteri Hizmetlerimiz sizinle irtibata geçerek bilgi verecek ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.

© 2022 Derinmor.com | Site By MNM