Return Exchange

 

Aşağıdaki şartlara uygun hallerde göndereceğiniz ürünlerinizi teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü teslim aldıktan sonra, ürün faturasının arkasında bulunan iade/değişim formunu doldurarak aras kargoyla iade edebilirsiniz. İade/değişim şartlarına uygun iade edilen ürünleri bize ücretsiz olarak gönderebilmek için aşağıdaki iade kodunu belirtmenizi rica ederiz.

Aras Kargo İade Kodu - 1111809801728

 

Derinmor.com'dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Derinmor.com'dan almış olduğunuz ürünleri başka bir ürünle değiştirebilir veya iade edebilirsiniz.

 

* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi veya değişim, kabul edilmemektedir.

 

 * İç giyim alt parçaları, külot, boxer, slip ürünlerin değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir.

 

 

DEĞİŞİM

 

Beden değişimi veya ürün değişimi yapabilirsiniz. Faturanızın arkasındaki formu doldurarak bize ürünü ulaştırınız. Değişim işlemininiz 3 işgünü içerisinde yapılarak yeni ürününüz size gönderilecektir. Değişimi yapılan ürün gönderimi yapılırken herhangi bir kargo ücreti talep edilmemektedir. 


İADE KOŞULLARI 

 

 • Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasının arkasında bulunan iade/değişim dormunu doldurarak iade ediniz.
   
 • Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
   
 • Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
   
 • Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir.
   
 • Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Derinmor.com'a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.
   
 • Derinmor.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

© 2022 Derinmor.com | Site By MNM