Estee Lauder Resilience Lift Face and Neck Cream Estee Lauder Resilience Lift Face and Neck Cream Estee Lauder Resilience Lift Face and Neck Cream
Estee Lauder Resilience Lift Face and Neck Cream
PAYLAŞ
AÇIKLAMA
Normal ve karma cilt tipleri için uygundur. Cildin hassas parıltısını ve canlılığını yenilemek için ilk çok yönlü 24 saat toparlayıcı sistemi .
Bu son derece besleyici nemlendirici, cildin doğal kollajen, laminin ve elastin üretimini arttıran gözle görülen ışığın yararlı enerjilerinden ve canlandırıcı gece periyotlarından faydalanır. Sıkılığın azalması, çizgiler, kırışıklıklar ve genel olarak yorgun görünümü de içeren orta yaş cildinin karşılaştığı belli başlı sorunları hedefleyerek, cildin gençlik ışıltısı yeniden canlandırılır. Cildin doğal kollajen, laminin ve elastin üretimini arttırmak için birlikte uyum içerisinde çalışıyorlar. Gelişmiş lipit karışımı cilde zengin ve uzun süreli nem aşılarken, photo-activated kompleks, toparlanmış ve ışıltılı bir görünüm için cildin gençlik canlılığını yenilemeye yardım eder ve şunları içerir: plankton özütü, maşakit, mimoza ve sirtuin 3D teknolojisi ile cilt anında daha temiz ve göz alıcı bir şekilde canlı görünür. Zaman içinde cildin dayanıklılığı, esnekliği ve hacmi yenilenir, daha genç ve yeniden canlanmış bir görünüm ortaya çıkar. Temizlenmiş ve toniklenmiş cilde uygulayınız.
TESLİMAT

Kargoya teslim süresi: 1-2 işgünü
Teslimat Seçenekleri: Aras kargo, Yurtiçi kargo

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Yeni yasal düzenleme gereği, bu ürüne taksit yapılamamaktadır.

DAHA FAZLASI
Ürün kodu: GG-VV-WP3601R000 - Yardıma ihtiyacınız mı var? 0216 418 95 12

Estee Lauder Resilience Lift Face and Neck Cream