Mayo Bikini Rehberi

Küçük Göğüslü Bayanlar için Mayo ve Bikini Önerileri

Küçük Göğüsler

Küçük göğüsler için üçgen bikiniler mükemmeldir. Eğer biraz daha dolgun bir görünüm arıyorsanız silikon destekli, desenli, fırfırlı ve drapeli modelleri de denemelisiniz.

küçük göğüsler için bikiniler

Büyük Göğüslü Bayanlar için Mayo ve Bikini Önerileri

Büyük Göğüsler

Balenli ve geniş askılı bikini üstleri göğüsleri toparlayarak rahat etmenizi ve iyi görünmenizi sağlar. Ayrıca kare yakalar ve yüksek yakalı mayo modelleri de göğüsleri olduğundan küçük gösterir.

büyük göğüsler için mayo, bikiniler

Karnınızı Gizleyen Mayo Modelleri

Karnınızı Gizleyin

Karın bölgesi drapeli ve desenli mayolar karın bölgesini gizlerler. Ayrıca derin v yaka mayolar giyerek ilgili üst bölgenize çekebilirsiniz. Mayo giymek istemiyorsanız karnınızı saklamak için tankinilere göz atmalısınız.

karnı gizleyen mayolar

Uzun

Uzun bir Vücut

Bel bölgeniz daha uzunsa tankinileri kullanın. Tankinilerde bel bölgesindeki açıklık vücudu görsel olarak ikiye bölerek vücudu orantılı gösterir. Yüksek kesim altlar kullanmanız da faydalı olacaktır. Dikkati uzun bacaklarınıza çekmek için kısa plaj eteklerini de denemelisiniz.

uzun vücutlar için öneriler

Geniş Kalçalı Bayanlar için Mayo ve Bikini Önerileri

Geniş Kalçalar

Dikkati üst bölgeye çekmek için desenli bir tankini veya bikini üstü seçmelisiniz. Düz renk plaj etekleri hem kalçalarınızı örter hem de küçük gösterirken feminen bir görünüm yaratır. Kalça bölgesini kapatan mayo elbiselere de bir göz atın.

geniş kalçalar için mayo, bikiniler

Büyük Beden Mayo ve Bikiniler

Büyük Beden

Koyu ve düz renkler vücudunuzu olduğundan ince gösterecektir. Bel oyuntusuna dikkat çeken kuplu kesimleri de tercih edebilirsiniz. Derin v yaka ve kruvaze yaka mayoları tercih edin böylece dikkati kalça ve göğüslerden dekolteye doğru çekersiniz

büyük beden mayolar