Sipariş Takibi

 

 

Derinmor.com'dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ayrıca sitemize üyelik bilgilerinizi girdiğinizde, her sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "HESABIM" linkinden, Sipariş Takibi sayfalarına ulaşabilir, siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.SİPARİŞİMİ İPTAL ETMEK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM?

 

Siparişiniz size ulaşmadan önce herhangi bir nedenle, siparişinizi iptal etmek istiyorsanız, Derinmor.com Müşteri Hizmetlerini 0216 418 95 12(pbx) nolu telefondan arayabilir veya [email protected] adresinden sipariş numaranızı ve iptal nedeninizi belirterek siparişinizin iptal talebini iletebilirsiniz.SİPARİŞİM NE ZAMAN ULAŞIR?

 

Derinmor.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme / fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir.

Derinmor.com'da satışı yapılan ürünler için stok tutulmamaktadır. Ürün temin sürecinden dolayı teslimatlar ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilen siparişle ilgili tarafınıza mail gönderilerek siparişinize ait kargo referans numarası belirtilmektedir.

Cuma günü 16.30'dan sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürün stokları sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte yada nadirde olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle irtibata geçip bilgi vererek alternatif ürünler sunacak veya bilginiz dahilinde siparişiniz iptal edilecektir. 

SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALIRKEN

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.GARANTİ KOŞULLARI

 

Derinmor.com'dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
© 2022 Derinmor.com | Site By MNM